Веднаш добивате пристап во ВИП Facebook групата

Програмата за слабеење и дефиниција или "BIKINI BODY" се состои од:

● Комплетен план на исхрана.

● Вежби за затегнување и дефиниција на целото тело за дома.

● Неделни совети за побрзи резултати.


Програмата за слабеење и дефиниција "BIKINI BODY" се состои од план за исхрана и вежби за затегнување на стомакот во комбинација со кардио вежби, за дома.

● Планот за исхрана се состои од три оброци дневно и две ужини.
Исхраната е едноставна, брза и не те изложува на гладување.

● Планот за вежбање е претставен во видео и ПДФ формат. Содржи интензивни вежби за затегнување и дефиниција на целото тело, во зависност од програмата со која што сакаш да започнеш, вежбите може да бидат за дома или во теретана.

● Видео-обраќања на Ана во врска со исхраната, тренингот и нејзиниот мотивациски прирачник во сите 12 неделни.

● Целата програма се составува од претходно пополнет прашалник со лични информации, затоа ти служи за цел живот, односно додека не ги постигнеш посакуваните резултати и важи за твој личен план.

Создадена е за девојки и жени кои имаат проблем со вишокот на килограми, како и за оние кои сакаат да се дефинираат. Оние кои што ќе започнат со овој режим имаат здраво слабеење без притоа да се здобијат со вишок на кожа и не си ги враќаат килограмите откако ќе ја постигнат посакуваната цел. Програмата се плаќа еднаш и служи за цел живот.

ПРИДРУЖИ И СЕ НА АНА СЕГА!

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА ЗА ЦЕЛА ПРОГРАМА
За само 3990 ден добиваш Тренинг + Исхрана како и пристап до програмата ЗАСЕКОГАШ

Местата по СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА се ограничени - Спремна сум да почнам!

Учете од моите грешки

● Следете го вашиот напредок најдобро со тоа што работиме заедно, со цел да ги избегнеме грешките што јас ги правев.

● Немате теретана во близина. Нема проблем. - вежбите се направени за да можете да ги изведете било каде во било кое време.

● Храната е вашиот пријател - програмата е дизајнирана на тој начин така што можете да уживате во вашите јадења и да разбирате се повеќе и повеќе за исхраната како одите подалеку во програмата.

Немате искуство со вежбање? Нема проблем!

Не е битно дали вежбате редовно или само што сте почнале со вежбање...

 

● Детални видеа со вежбите и како правилно да ги изведувате

● Вежбите се специјално дизајнирани за да можете да уживате во времето додека сте дома и да го искористите истото максимално

● Кратки и концизни вежби, нема веќе непотребно вежбање со часови.

● Едноставни, исплатливи прирачници за исхрана, шопинг листа за да можете лесно да ја организирате вашата храна.

КАКО ДОБИВАМ ПРИСТАП ДО МОЈОТ ТРЕНИНГ?

● ОНЛАЈН ВИДЕО ТРЕНИНЗИ

Видео тренинзи директно во вашиот инбокс кои можете да ги гледате на вашиот телефон или преносен компјутер, достапност 24/7 до вашите нови тренинзи.

● PDFS

ПДФ фајлови со вашите вежби за да не биде ништо изоставено.

● ДИРЕКТНА ПОДДРШКА

Директна поддршка за да можете да останете мотивирани, со цел сите ваши прашања да бидат одговорени и да ги добиете најдобрите резултати во овие 12 недели.

ПЛУС БОНУСИ

● ВИП ГРУПА ЗА ЧЛЕНОВИ

Ова е нашиот ВИП форум каде што може да комуницирате и стекнете нови пријатели додека тренирате.
Специјална поддршка ако ви треба екстра мотивација!

● СПЕЦИЈАЛНИ ВИДЕО ПОВИЦИ

Ако не сте сигурни за нешто, ако патувате или имате работа. Ова е вашата шанса да стапите во контакт со тренер секоја недела.

Оваа специјална понуда е достапна само во ограничено време!!

00

ДЕНОВИ

00

ЧАСОВИ

00

МИНУТИ

00

СЕКУНДИ

Вежби(Тренинг)

1,200 ден

Од Месец

● Beжби направени за вашите цели

● Пристап до ВИП Facebook група

одберете ја оваа опција

Вежби(Тренинг) + Исхрана

1,800 ден

Од Месец

● Beжби направени за вашите цели

● Исхрана специјализирана според вашите барања

● Пристап до ВИП Facebook група

одберете ја оваа опција

Вежби(Тренинг)

3,000 ден

● Beжби направени за вашите цели

● Пристап до ВИП Facebook група

одберете ја оваа опција

Вежби(Тренинг) + Исхрана

3,990 ден

● Beжби направени за вашите цели

● Исхрана специјализирана според вашите барања

● Пристап до ВИП Facebook група

одберете ја оваа опција

УЖИВАЈТЕ ВО ВЕЧЕРТА КОГА СТЕ ИЗЛЕЗЕНИ СО ДРУГАРКИТЕ И ЧУВСТВУВАЈТЕ СЕ НАЈДОБРО!

Сум била таму порано, правејќи секакви исклучоци за да не излезам навечер од страв дека ќе ја уништам мојата исхрана. Стресот од дека некој ќе ми каже: Е ајде де од една чаша нема ништо да ти биде! Нормално многу помалце стресно би било да останам дома и да гледам телевизија.

И нормално како што одат месеците, можете да забележите како вашето пријателство полека исчезнува. Одеднаш се станале "црната овца" девојката од друштвото која не знае да се забавува.

Немојте да ме сфатите погрешно, обожавам ноќи кога можам да се олабавам дома и да останам дома да гледам телевизија, дури повеќе ги обожавам сега кога знам како да се прошетам, да патувам, да излезам со моите другарки и да не се чувствувам изоставено.

Ми требаа години да сфатам дека може да постои баланс! Дали можеш да бидеш да бидеш во форма и да имаш социјален живот? Секако дека да! Тајната е во тоа да си го познаваш сопственото тело!

ЗАВРШИВМЕ СО КАРДИО! ИМАМЕ ПОПАМЕТНА РАБОТА ОД ТОА!

Пред неколку години верував многу во кардио вежби, излегувајки секоја вечер и трчајки, мислев дека така ќе влезам во форма. Но сепак со тоа не успеав да ја добијам формата на телото која што јас ја посакував. Вежбањето ми стана болка и стрес, сосема спротивното на тоа

Денес вежбам на сосема друг начин, вежбам интензивно неколку пати неделно и секој ден пешачам.

Колку од девојките со правење кардио ја добиваат формата која што ја посакуваат? Никој. Вежбаат како мене, кратко, остро и интензивно!

Но доколку вие лично сакате да се истрчате понекогаш, тоа е супер, но јас нема да барам од вас да трчате по 10 километри!

РЕД ЧОКОЛАДО НА ДЕН? ТОА МОЖЕ ДА ОСТАНЕ!

И јас обожавам чоколадо и грицки исто како и следната личност која ќе се придружи на овој план. Со текот на времето ќе научите како работи вашето тело. Осврнувајќи се себеси на ригорозна диета не е начин како да го живеете вашиот живот. Тоа не дозволува никаква флексибилност и не ве учи на правите алатки за тоа како да има убав живот.

ДАЛИ СТЕ СПРЕМНИ ДА СЕ ПРИДРУЖИТЕ?

МЕСТАТА СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!
Купи Тренинг + Исхрана за 3.990ден и заштеди 26% - ПРИСТАП ДО ПРОГРАМАТА ЗАСЕКОГАШ

Веднаш добивате пристап во ВИП Facebook групата


* Резултаите кај секого се различни. Сликите од трансформациите кои што се искористени се исклучителни но тие не гарантираат или ветуваат дека секој може да ги постигне истите или слични резултати.